Hakkımızda


      Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonlarımızla,siz değerli müşterilerimize yeni bir soluk getiren LARAPARK DÜĞÜN & DAVET SALONLARI 

      Özel günlerinizi güzel yaşamanız için , Sizin yerinize tüm detayları düşünerek 100 kişiden 1300  kişiye kadar, yemekli,yemeksiz  düğün,nişan kına.nikah sünnet ,iş toplantıları doğum günü,baby  shower gibi her tür organizasyona ev sahipliği yapıyoruz ve diyoruz ki ‘KALİTE’  her zaman detaylarda gizlidir. Detaylar anlatılmaz yaşanır.

SALON ÖZELLİKLERİ

      LARAPARK  Düğün & Davet Salonları  1500  m2 alan üzerine kurulu olup, 600 kişilik ORKİDE,  ve 500 kişilik KARDELEN ve 200 kişi kapasiteli LARA BAHÇE ile  toplamda 1300 kişi oturma kapasitesiyle hizmet vermektedir.


     LARAPARK Düğün & Davet Salonlarımız tamamen kolonsuz olup,ferah iç mekanı ,kolay ulaşımı,ve şehir manzarasıyla etkileyici bir atmosfere sahiptir.

      Çift Gelin / Damat odası ,mescid, kokteyl masalar,bebek emzirme ve bakım odası ,klima-havalandırma sistemi, jeneratör, otopark ve vale hizmeti, sigara içme alanı , çay bahçesi (soğuk ve sıcak içecekler) , büfe hizmeti cafeterya ,deneyimli ekibi ve  dahası....

İle 

     LARAPARK Düğün &  Davet Salonları özel günlerinizde güler yüzlü personeli ,kaliteli hizmeti,yenilikçi yapısı ve teknolojiyi yakından takip eden hizmet anlayışıyla  Sizlere hizmet vermeye devam edecektir.